Loading...
Wydruki na szkle / panele kuchenne2018-09-25T11:47:18+00:00

Project Description

Indywidualizowane wydruki na szkle

Realizacja obejmuje pomiar, przygotowanie projektu oraz jego wizualizacje, wydruk na szkle oraz jego zabezpieczenie, finalnie montaż u klienta wraz z transportem.
Od pomysłu – do realizacji. Panele szklane do kuchni, panele do szaf przesuwnych, zwykłe obrazy na szkle – wszystko co związane z wydrukiem na szkle wykonasz przy współpracy z moją osobą. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Techniką druku, z której korzystam jest wyłącznie druk UV stosowany bezpośrednio na szkło. Ta metoda druku charakteryzuje się wiernym i żywym odwzorowaniem kolorów, a także jego trwałością. W przypadku moich realizacji wydruk znajduje się od wewnętrznej strony szyby, gdzie dodatkowo zabezpieczony jest przystosowaną do tego folią. Jedynym sposobem na uszkodzenie wydruków jest stłuczenie szyb.

Szkło, które jest wykorzystywane do realizacji nie jest wybrane przypadkowo. Gatunek, z którego korzystam przy wszystkich realizacjach to OptiWhite – charakteryzujący się brakiem zielonego zabarwienia oraz zwiększoną przejrzystością, co pozwala nam na uzyskanie wiernego odwzorowania kolorów oraz dobrej widoczności wydruku.
Standardowa grubość szkła to 4mm, jednak zawsze upewniamy się co do słuszności doboru standardowych grubości szkła i przed realizacją, po konsultacjach dobieramy odpowiedni format.

NARZĘDZIA I CZYNNOŚCI:

Design – Adobe: InDesign
pexels.com
fotolia.pl

KATEGORIA

Dekoracje

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Masz jakieś pytania? Sugestie? Skontaktuj się ze mną! Należę do typu ludzi, z którymi da się dogadać 🙂

CreativeAD

CreativeAD to legalnie działająca firma.
Wystawiamy FV.
NIP: 8272316980

OSTATNIE WPISY PORTFOLIO

Ostatnie posty na blogu