Pieczątki firmowe zamówienia online?

Pieczątki firmowe zamówienia online?

Podeślij nam co ma się znaleźć na pieczątce, a my dostosujemy wielkość do ilości tekstu.
Po wykonaniu projektu przesyłamy wzór do akceptacji. Jeśli wszystko się zgadza, ustalamy kolor tuszu odbicia oraz informujemy o aktualnie dostępnych kolorach automatów.
Po potwierdzeniu wszelkich ustaleń, pieczątka czeka na odbiór w naszym punkcie lub jest wysyłana na we wskazane miejsce. Czas realizacji z odbiorem do 24h, czas realizacji z wysyłką do 72h. 
Kontakt: / 662-561-069

Pieczątki

Automaty, dzięki którym jesteśmy w stanie odbić określony kształt lub tekst na papierze to pieczątki. Mogą mieć różną wielkość, kształt oraz kolor. Producenci pieczątek tworzą coraz lepsze rozwiązania dla swoich klientów.

Jak działają?

Specjalistyczna guma do wykonywania pieczątek zostaje odpowiednio wygrawerowana. Takie naznaczenie określa wzór odbicia. Po umieszczeniu gumy w automacie, mechanizm pozwala na jej odbicie na poduszce tuszującej. Wypukłe elementy gumy zostają pokryte tuszem, co umożliwia odbicie danego kształtu lub tekstu na papierze. Pozostawiony ślad jest powtarzalny.

Kiedy są używane?

Pieczątki najbardziej potrzebne i najczęściej używane są podczas prac biurowych. W świecie biurokracji i dokumentacji pieczątki potwierdzające autentyczność dokumentów. Usprawniają i przyspieszają pracę. Najczęściej używane są w biurach, szkołach, urzędach i firmach.

Rodzaje

Pieczątki dostępne są w różnych wielkościach i kształtach. Najczęściej wybierane są prostokątne, a ich wielkość zależy od potrzeb klienta. Ostateczna wielkość i kształt jest wybierana pod ilość informacji i indywidualne potrzeby. Nasza firma współpracuje z producentem firmą COLOP, który dostarcza nam automaty w rozmiarach od C10-C60, a także tusze oraz gumy. Na specjalne zamówienia jesteśmy w stanie przygotować niestandardowe kształty takie jak okrągły, kwadratowy lub trójkątny. Dostępne są również stemple ręczne. Wybór pieczątki zależy od zapotrzebowania klienta.

Skontaktuj się z nami.

📞 662-561-069
📧